Gdzie najlepiej szukać Growych okazji w Black Friday?

Black Friday, czym jest?

Black Friday jest wyjątkowym dniem dla wszystkich, w którym na całym świecie jak i w praktycznie każdej dziedzinie pojawiają się specjalne wyprzedaże, w których można wyrwać naprawdę dobre produkty za niewielką cenę. Pamiętajmy że w black Friday gry również stają się częścią poszukiwanych przez konsumentów okazji, ale gdzie najlepiej szukać. Na to pytanie postaram się wam dzisiaj opowiedzieć

Gdzie najlepiej szukać Growych okazji w Black Friday?

Moim zdaniem najlepszym i najpopularniejszym miejscem Jest platforma Steam tak dobrze znana przez bardzo wielu graczy to na niej pojawią się obecnie największa ilość produkcji od wielu wydawców, dodatkowo platforma zapewnia dostęp do wielu ciekawych funkcji społecznościowych oraz jest obecnie na szczycie listy aktywnych użytkowników w kategorii platform z grami, ale dlaczego właściwie o niej wspominam, mówię wam o niej gdyż to właśnie na niej w Słynny Black Friday pojawiają się wyjątkowe promocję na praktycznie cały asortyment platformy mówimy tutaj zarówno o drogich jak i tanich grach mniejszych wydawców. Dodatkowo na korzyść tej platformy przemawia fakt, że jest na niej dostępna praktycznie każda z popularniejszych gier przeznaczonych na Komputery, która dodatkowo możemy dorwać za wyjątkowo niskie kwoty. Platforma Umożliwia dokonywanie zakupu w wielu najpopularniejszych formach płatności, dlatego wydaje mi się właśnie, że obecnie jest to najciekawsze miejsce do polowania na okazję w Black Friday, szczególnie teraz, gdy większość dużych wydawców gier decyduję się na dystrybucję cyfrową zamiast fizycznej. Dlatego z przykrością możemy powiedzieć, że obecnie gry pudełkowe zaczynają w dużym stopniu przechodzić do lamusa. Również ceny gier pudełkowych przestają być tak atrakcyjne a pojawiające się na nie przeceny nie są wstanie dorównać grom z dystrybucji cyfrowej.

Podsumowanie:

Osobiście uważam, że jeśli często korzystamy z promocji i wyprzedaży pojawiąjących się na Black Friday to głównym celem naszych poszukiwań najlepszych okazji powinny stać się nowoczesne platformy internetowe do dystrybucji gier właśnie takie jak Steam czy Epic Games, bo to właśnie one w obecnych czasach są w stanie zadowolić nas największym wyborem w niewielkich cenach.