Jakie gry warto kupić na Black friday?

 W Black friday gry na xboxa stają się coraz częstszym wyborem przez młodych konsumentów dlatego w tym artkule postaram się wam przedstawić moim zdaniem najciekawsze i najbardziej opłacalne gry, jakie możecie kupić na Steamowym Black Friday zapraszam

Jakie gry warto zakupić?

Na Steamie w Black Friday znajdziemy mnóstwo ciekawych gier w atrakcyjnych cenach, ale które z nich najlepiej wybrać, otóż przedstawię wam moje top 3 najciekawszych gier wartych rozważenia, gdy tylko pojawia się na nie promocja

Miejsce 1

Red dead Redemption 2

Wielki hit o Rockstar Games jest prequelem sławnego już Red dead Redeption, w które zagrać nam było dawno temu na konsole 7 generacji. Gra Red dead Redeption 2 opowiada poruszające historie o Gangu Dutcha Van der Linga a w zasadzie o jego rozpadzie. Jest to dramatyczna historia poruszająca do łez nawet najmniej wrażliwych graczy, Rockstar dopracowało swoje dzieło w każdym stopniu pomimo wciągającego wątku głównego mamy tutaj również szereg ciekawych aktywności pobocznych i wielki żyjący własnym życiem Otwarty świat, w którym możemy spędzić naprawdę wiele godzin nie odczuwając nawet czegoś takiego jak nuda. Standardowa cena gry wynosi 250 zł, czyli dość dużo, ale mówimy tutaj jednak o produkcie wartej swojej ceny, na szczęście z pomocą dla naszych portfeli przychodzą właśnie takie wydarzenia jak Black Friday, dzięki którym jesteśmy kupić tą fascynującą grę 50 a nawet 70 procent taniej.

Miejsce 2

Gry z serii Assassin’s Creed

Jeśli marzyliście kiedyś o grach osadzonych w najciekawszych dziejach naszej ludzkiej historii, gdy z serii assasin’s Creed są właśnie dla ciebie mówimy tutaj przeważnie o grach z pięknym otwartym światem osadzonym w różnych historycznych realiach. Gry te zazwyczaj opowiadają ciekawe historie, które mogą przypaść do gustu fanom historycznych wędrówek. Na steamie obecnie dostępnych mamy duży asortyment gier z tych serii a ich ceny wahają się od 70 do 250 zł, na szczęście podczas trwania wydarzeń takich jak Black Friday jesteśmy wstanie dopaść te gry nawet o 90% taniej, jeśli mówimy o starszych częściach.

Miejsce 3

Gry z serii Lego

Jest to najtańszy z przedstawionych przeze mnie dzisiaj ofert, ale równie ciekawy. Gry lego potrafią zaprowadzić nas w klockowy świat naszych ulubionych uniwersów przy okazji kosztując bardzo niewiele mówimy tutaj o cenie 70 zł a przy wyprzedażach na black Friday tego typu grę jesteśmy wstanie zdobyć za niecałe 17 zł, co moim zdaniem czyni te gry jednymi z najtańszych i jednocześnie najciekawszych ofert Steam.