Różne gry na cenowej wyprzedaży

Black Friday to listopadowe święto, jakie wielkimi literami wpisane jest w kalendarzu ogromnej ilości osób. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ dzięki temu upatrzone przez siebie sprzęty można kupić w zdecydowanie obniżonych cenach. Doroczna okazja, jaka wyczekiwana jest jak nadejście pierwszej gwiazdki. To moment, kiedy można zakupić duże, jak również małe sprzęty. To także Black friday gry do 30% taniej. Takie, które dedykowane są na komputer, ale też te zwykłe planszowe, jakie cieszą się dużą popularnością. Miłośnicy planszówek zacierają ręce z uciechy, że swoją kolekcję będą mogli wzbogacić o kolejne pozycje.

Gra Nie mów TAK, nie mów NIE. Dookoła Świata – gra familijna

Epee to znana firma, która w swojej ofercie ma wiele doskonałych publikacji. W szczególności tych, jakie dedykowane są dla całej rodziny. Ta gra dedykowana jest dla dzieci powyżej czterech lat. Będzie to doskonała okazja do tego, aby spędzić trochę czasu razem. Zasady są bardzo proste. Na zadane pytania trzeba odpowiedzieć w najbardziej kreatywny sposób, jak się tylko da. Nie można za to wypowiedzieć słów “tak” lub “nie”. Warto więc dwa razy przemyśleć to, co tak naprawdę chce się powiedzieć. W tej rozgrywce liczy się więc spryt i rozsądek. Dzieci dostaną w końcu szansę na to, aby móc ograć swoich rodziców.

Gra Tortuga 2199 

Gra strategiczna, która dedykowana jest od dziesiątego roku życia. Zasady są skomplikowane, ale jeżeli jakieś dziecko nie będzie w stanie połapać się w zasadach, na pewno będzie mogło liczyć na podpowiedź ze strony osoby starszej. Ta gra to doskonała okazja do tego, aby poszybować w kosmos. Każdy z graczy (a może być ich nawet pięciu) ma szansę na to, aby wcielić się w kapitana pirackiego statku. Owe statki wybierają się do przestrzeni kosmicznej, aby zdobyć jak najwięcej cennego materiału, jakim jest Helium-3. Mogłoby się to wydawać łatwe, ale nie można zapomnieć o tym, że na Omedze, gdzie znaleźć można główne źródło, czaić się będzie wiele niebezpieczeństw. Warto udowodnić komu uda się je wszystkie pokonać.